



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Новий прожектор від BIOM серії S5 – це наступне покоління серії S4, яка відмінно себе зарекомендувала. У ньому втілені висока якість світла, надійність збірки, зручність кріплення, приємний дизайн та невисока ціна у порівнянні з аналогами.
Роботу виробу забезпечують високоякісні SMD-світлодіоди, вироблені всесвітньо відомою компанією SANAN. Світловіддача прожектора з діодами SMD 2835 становить 90 лм/Вт, а індекс передачі кольору CRI перевищує 80 одиниць. При цьому колірна температура світіння дорівнює 6200 К, що дозволяє візуально посилити ефективну освітленість простору. Пристрої оснащені лінійним драйвером останнього покоління, виготовленим за DOB-технологією. За таких умов прожектор може працювати у діапазоні напруг 175-265 В, а його світловий потік буде плавно змінюватися при перепадах вольтажа.
Завдяки кронштейну нової конструкції прожектор може бути розміщений під кутом у 45° до поверхні, яка освітлюється, що є рідкістю для сучасних моделей. Таке рішення дозволяє ефективно використовувати прилад у підсвічуванні вивісок та бордів, фасадів та іншої реклами. За рахунок використання прогресивних технологій прожектори цього покоління демонструють одночасне здешевлення світлодіодних виробів та помітне зростання їхніх експлуатаційних характеристик.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Материал корпуса | Металл |
| Тип светодиодов | SMD |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00014578 |
| Бренд | BIOM |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP65 |
| Класс качества | Стандарт |
| Кут світіння, ° | 180 |
| Назва | Світлодіодний прожектор BIOM 30W S5-SMD-30-Slim 6200К 220V IP65 |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 30 W |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Прожектори LED |
| Световая отдача | 90 Lm/W лм/Вт |
| Световой поток | 2700 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6200 K |
| Срок службы | 30000 ч |
| Тип рассеивателя | Прозорий (Clear) |
| Ціна | 7.84 |