

76 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Негерметичний блок живлення в пластмасовому корпусі потужністю 12W з вихідною стабілізованою напругою 12V постійного струму. Підключення на споживач 12V подається через роз'єм mini Jack. Блок живлення добре підійде як для підключення світлодіодної стрічки і контролерів, так і відео-, аудіоапаратури.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00000183 |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Пластикові |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 12W 1А PL |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 12 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 1 A |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 1.82 |