


121 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Негерметичний блок живлення потужністю 25W в перфорованому металевому корпусі зі стабілізованою вихідною напругою 12V постійного струму. Підключення до мережі 220V і підключення споживачів перетвореної напруги відбувається за допомогою клем гвинтового кріплення. Даний блок живлення відрізняється більш компактними розмірами в лінійці аналогічних по потужності апаратів, що дозволяє використовувати його навіть в дуже обмеженому просторі. Блок живлення захищений від короткого замикання і перевантаження, що сприяє виключенню виходу з ладу.
В процесі експлуатації БП без активної системи охолодження, необхідно передбачати наявність природної циркуляції повітря в місцях установки БП. Не допускати установку в обмеженому просторі без циркуляції повітря.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00000705 |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP20 |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 25W 2,1А TR25-12 |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 25 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Размер | 80×47×22 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 2.1 А |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 2.87 |