

176 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Контролер RGB OEM micro призначений для управління RGB світлодіодними стрічками з живленням 220В.
Управління контролером здійснюється за допомогою кнопки на корпусі контролера.
Прямий вибір статичних кольорів (16 кольорів), 8 динамічних режимів перемикання.
Функції: вкл / викл., Вибір кольору, вибір режиму перемикання.
До даного контролера можливо підключати до 11 м led стрічки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00000809 |
| Валюта | USD |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Число каналов | 3 канала |
| Назва | Контроллер RGB 220B Micro 200W (шнур с вилкою) |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 200 W |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | RGB контролери 220V |
| Стан товару | Новий |
| Тип управления | Механічний |
| Ціна | 4.20 |