
41 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00009905 |
| Валюта | USD |
| Количество разъемов | 2 |
| Назва | Конектор для світлодіодних стрічок 220В 2835-180 (2 роз'єма-дріт+2pin.(2шт.)) |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Конектори |
| Стан товару | Новий |
| Совместимость | Лента SMD 220В 2835-180 |
| Тип | Коннекторы |
| Ціна | 0.98 |