


141 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Контролер W/WW OEM 6A CT-IR-24 застосовується для управління колірною гамою, яскравістю світіння та попередньо встановленими виробником програмними режимами роботи світлодіодних стрічок. Цей двоканальний пристрій розрахований на потужність у 72 Вт та забезпечує силу струму на виході величиною у 6 А. Робоча напруга моделі – 12 В постійного струму.
Розглянутий контролер поставляється споживачам разом з пультом дистанційного керування. Передача сигналу у даному випадку здійснюється в інфрачервоному спектрі. Прилад розрахований на одну зону управління.
Дана модель виготовлена китайським брендом та відповідає стандартній категорії якості. Термін гарантії на продукцію становить півроку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00001442 |
| Валюта | USD |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Число каналов | 2 канала |
| Назва | Контролер CCT OEM 6A CT-IR-24 |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 72 W |
| Пульт керування | Кнопковий |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розділ | RGB контролери 12-24V |
| Стан товару | Новий |
| Ток | 6А |
| Тип управления | Інфрачервоний (IR) |
| Ціна | 3.36 |