




Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Підсилювач RGB OEM AMP 9А pl застосовується для посилення сигналу, що йде до багатоколірної світлодіодної стрічки. Потужність приладу дорівнює 108 Вт, а вихідна сила струму становить 9 А – по 3 А на кожен з трьох каналів пристрою. Напруга живлення пристрою – 12 В.
Даний підсилювач поставляється споживачам без пульта дистанційного керування. Корпус виробу виконаний зі спеціального технічного пластика та має габарити 50х35х22 мм. Число робочих зон виробу – одна.
Клас якості виконання даної моделі – «Стандарт», гарантійний термін – 6 місяців.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00000620 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Число каналов | 3 канала |
| Назва | Усилитель RGB OEM AMP 9А pl |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 108 W |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | RGB підсилювачі |
| Стан товару | Новий |
| Ток | 9A (3A/канал) |
| Ціна | 3.78 |