



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Димер OEM 8A-Touch-W використовується для плавного регулювання яскравості світла монохромних світлодіодних стрічок. Він виконаний у корпусі білого кольору та має регулювальне кільце з сенсорним управлінням на фронтальній панелі. Тип монтажу пристрою – вбудовуваний, пульт ДУ у даній моделі не передбачено.
Потужність приладу складає 96 Вт, вихідна сила струму дорівнює 8 А, а робоча напруга – 12 В. Габарити виробу – 86х86х36 мм. Димер розрахований на одну зону управління та оснащений одним вихідним каналом.
Якість виконання приладу відповідає класу «Стандарт». Заводська гарантія поширюється на півроку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00000721 |
| Валюта | USD |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Число каналов | 1 канал |
| Назва | Димер OEM 8A-Touch-W білий вбудований |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 96 W |
| Пульт керування | Нет |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Димери |
| Розмір корпусу | 86х86х36 мм |
| Стан товару | Новий |
| Ток | 8А |
| Тип управления | Сенсорний |
| Ціна | 16.10 |