




Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Контролер RGB OEM 30А-2.4G-Touch застосовується для управління колірною гамою, яскравістю світіння та попередньо встановленими виробником програмними режимами роботи світлодіодних стрічок. Номінальна потужність даної моделі – 360 Вт, сила струму на виході – 30 А (по 10 А на канал). Напруга живлення пристрою складає 12 В постійного струму.
Корпус виробу виконаний з пластика. Він має розміри 110х73х25 мм. У комплекті з ним поставляється пульт дистанційного керування, який передає сигнали за допомогою радіочастот. На ньому розташований набір кнопок та сенсорне колірне кільце для плавної зміни кольору.
Контролер має 3 канали та розрахований на одну зону управління. Пристрій відповідає класу якості «Стандарт». Гарантійний термін на продукцію складає півроку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00010033 |
| Валюта | USD |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Число каналов | 3 канала |
| Назва | Контролер RGB OEM 30А-2.4G-Touch білий |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 360 W |
| Пульт керування | Сенсорний |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розділ | RGB контролери 12-24V |
| Стан товару | Новий |
| Ток | 30A (10A/канал) |
| Тип управления | RF-пульт ДК/ Вимикач |
| Ціна | 19.60 |