




Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Контролер RGBW OEM 16А 4-zone застосовується для управління колірною гамою, яскравістю світіння та попередньо встановленими виробником програмними режимами роботи світлодіодних стрічок. Потужність розглянутої чотирьохканальної моделі дорівнює 192 Вт. Вона має силу струму на виході 16 А – по 4 А на кожен зі своїх каналів. Робоча напруга приладу – 12 В.
Виріб розрахований на чотири зони управління. Взаємодія з контролером проводиться дистанційно з використанням радіосигналу. Виріб виготовлений китайським брендом та відповідає категорії якості «Стандарт». Гарантійний термін складає 6 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00003832 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 4 зони |
| Число каналов | 4 канала |
| Назва | Контролер RGBW OEM 16А 4-zone (4A*4канала) |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 192 W |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | RGB контролери 12-24V |
| Стан товару | Новий |
| Ток | 16A (4A/канал) |
| Тип управления | RF-пульт ДК/ Вимикач |
| Ціна | 7.70 |