

176 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Контролер RGB Neon 220B 500W-Micro-N застосовується для управління світлодіодною продукцією. З його допомогою споживачі здатні віддалено змінювати параметри світіння стрічки відповідно до своїх побажань. Напруга роботи – 220 В змінного струму, номінальна потужність – 500 Вт. Контролер розрахований на 8 режимів роботи. До нього можна приєднати до п'ятдесяти метрів стрічки.
Дана модель виконана у вигляді корпусу з мікроконтролером, від якого відходять два кабелі. Перший з них є живильним шнуром, необхідним для підключення пристрою до мережі, а другий – роз'ємом для приєднання контактів стрічки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00012592 |
| Валюта | USD |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Число каналов | 3 канала |
| Назва | Контролер RGB Neon 220B 500W-Micro-N (шнур с вилкою) |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 500 W |
| Пульт керування | Нет |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | RGB контролери 220V |
| Розмір корпусу | 77х48х22 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип управления | Механічний |
| Ціна | 4.20 |