
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Даний світлодіодний прожектор має потужність 200 Вт і побудований на базі SMD-світлодіодів. Корпус виробу виконаний тонким, що дозволяє плоско кріпити його на опору. Колірна температура світіння становить 6500 К, що відповідає холодній частині спектра, навіть трохи з блакитним відливом. Прожектор живиться від мережі 220 В. Клас захисту даної моделі – IP65.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00015447 |
| Бренд | BIOM |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP65 |
| Класс качества | Стандарт |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Материал корпуса | Алюмінієві |
| Назва | Світлодіодний прожектор BIOM 200W S3-SMD-200-Slim 6500К 220V IP65 NEW |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 200 W |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Прожектори LED |
| Световая отдача | 90 Lm/W лм/Вт |
| Световой поток | 18000 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6500 K |
| Срок службы | 30000 ч |
| Тип рассеивателя | Прозорий (Clear) |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Ціна | 52.50 |