


15 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Цвет свечения | Красный |
| Тип светодиодов | COB |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00014566 |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP65 |
| Назва | Світлодіодний модуль BRT COB 2.4W круглий RED, 12В, IP65 червоний |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розділ | Світлодіодні модулі |
| Размер | 47х30х4 мм |
| Потребляемая мощность | 2.4 Вт Вт |
| Стан товару | Новий |
| Срок службы | 35000 ч |
| Ціна | 0.36 |