
100 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00000623 |
| Валюта | USD |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Число каналов | 3 канала |
| Назва | Пiдсилювач RGB OEM AMP 12A SMART LED |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 144 W |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розділ | RGB підсилювачі |
| Розмір корпусу | 42х13х5 мм |
| Стан товару | Новий |
| Ток | 12A (4A/канал) |
| Ціна | 2.38 |