


270 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00019649 |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Алюмінієві |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 72W 6А LTR-72-12 stick |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 72 W |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Размер | 376×18×18 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 6 A |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 6.44 |