


2 822 ₴
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Professional |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00020716 |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP67 |
| Назва | Блок живлення BIOM Professional DC12 600W WBP-600 50А герметичний |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 600 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Размер | 290х100х38 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 50 A |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 67.20 |