

111 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | КЧ3025025 |
| Производитель | Чугун |
| Вага брутто, кг | 0,327 |
| Вага нетто, кг | 0,304 |
| Вид підключення | Різьблення |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура, °C | 175°C |
| Максимальний робочий тиск, бар | 16 бар |
| Материал | Чугун |
| Номінальний тиск PN | PN16 |
| Робоча температура, °C | 120°C |
| Розмір підключення | 2"x1" |
| Резьба | Внутрішня/Внутрішня |
| Серия | КЧ302 |
| Тип изделия | Муфта редукційна |