


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Блок живлення OEM STR-120 має потужність 120 Вт при вихідній напрузі 12 В постійного струму, а напруга живлення вироби лежить в діапазоні від 170 до 240 В. При рівні захисту IP20 він вважається одним з найбільш усереднених та прийнятних варіантів для підключення різних марок світлодіодних стрічок. Даний БЖ має виключно пасивний спосіб охолодження за рахунок ряду отворів в металевому корпусі. Основною особливістю даної моделі є її невелика ширина, що дозволяє компактно розмістити виріб в необхідному місці. Представлений БЖ належить до категорії негерметичних виробів, тобто його не слід використовувати в умовах запиленості та підвищеної вологості приміщень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00011671 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP20 |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 120W 10А STR-120 вузький |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 120 W |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Размер | 187×46×37 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 10 A |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 7.00 |