



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Блок живлення OEM DC24 60W 2.5A BSTR-60-24 входить до лінійки вузьких трансформаторів, оснащених EMC-фільтром та призначених для зниження напруги до 24 В постійного струму, за яких працює великий спектр світлодіодної продукції. Розглянута модель має потужність 60 Вт та забезпечує силу струму на виході величиною у 2,5 А. Напруга живлення може знаходитися у діапазоні від 175 до 250 В.
Корпус приладу виконаний з металу, що забезпечує додатковий тепловідвід. Активне охолодження не передбачено, проте перфорація у стінках короба дозволяє повітрю безперешкодно заходити всередину та забирати все зайве тепло. БЖ не герметичний, клас захисту – IP20.
Дана модель виробляється китайською компанією та відповідає рівню якості «Стандарт». Гарантія на продукцію становить півроку. Габаритні розміри – 160х40х36 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00012678 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 24V |
| Класс защиты | IP20 |
| Назва | Блок живлення OEM DC24 60W 2.5A BSTR-60-24 |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 60 W |
| Робоча напруга | 175-250 V |
| Розділ | Блоки живлення 24V |
| Размер | 160×40×32 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 2.5 A |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 5.32 |