
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Даний блок живлення має потужність 400 Вт, розрахований на пасивне охолодження і виконаний у вигляді вузького блоку. Вхідна напруга може коливатися від 170Вдо 240 В, а вихідна становить 12 В при силі струму у 33 А. Корпус виробу виготовлений з металу, клас захисту – IP20. Блок живлення може використовуватися для організації підсвічування за допомогою світлодіодних стрічок, лінійок, гнучкого неону і для інших пристроїв з низьким вхідним вольтажем.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Professional |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00014624 |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP20 |
| Назва | Блок живлення BIOM Professional DC12 400W BPU-401 33А slim |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 400 W |
| Робоча напруга | AC 170-250 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 33 А |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 21.70 |