


309 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Цей блок живлення використовується для підключення контурів підсвічування зі світлодіодних стрічок, лінійок, гнучкого неону або інших потреб. Потужність даної моделі складає 100 Вт, сила струму на виході – 8,5 А. Виріб працює від напруги у діапазоні 170-240 В, забезпечуючи на виході 12 В постійного струму. Корпус блоку живлення виконаний з металу, клас пилевологозахищеності – IP20.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00001280 |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP20 |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 100W 8.5А TR-100 |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 100 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Размер | 109×78×36 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 8.5 A |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 7.35 |