

691 ₴
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (Ra) | >70 |
| Аналог ЛОН | 48W |
| Гарантийный срок | 24 месяца |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Материал корпуса | Стекло, алюминий |
| Мощность | 8W |
| Ресурс роботи | 20 000ч |
| Световой поток | 640Lm Amber |
| Температура світла | 2200K Amber |
| Тип рассеивателя | AMBER COLOR |
| Тип цоколя | E27 |