



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (Ra) | > Ra80 |
| Аналог ЛОН | 640W |
| Врізний отвір | 595 мм х 595 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Діапазон робочої напруги | 175-265V / 50-60Hz |
| Цвет | Белый |
| Угол рассеивания | 120° |
| Материал корпуса | Метал, пластик |
| Мощность | 80W |
| Ресурс роботи | 20 000 ч. |
| Розміри (ДхШхВ) | 595 мм х 595 мм х 35 мм |
| Световой поток | 5575Lm |
| Степень защиты, IP | IP20 |
| Температура світла | 4200K |
| Тип светодиодов | SMD LED |