

44 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Veron |
| Пользовательские характеристики | |
| Group_Name | Veron (VH04) |
| Аудіо товари | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Дизайн | Black |
| Интерфейс подключения | 3.5mm |
| Категория товара | Аудіо товари |
| Код | 722294 |
| Подтип | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Тип | Аудіо товари |