







Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Пользовательские характеристики | |
| Group_Name | Hoco M80 |
| Аудіо товари | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Длина кабеля | 1.2m метр |
| Интерфейс подключения | 3.5mm |
| Категория товара | Аудіо товари |
| Код | 751694 |
| Подтип | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Тип | Аудіо товари |