

65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Group_Name | Yison X2 |
| Аудіо товари | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Производитель | Различные |
| Дизайн | Black |
| Интерфейс подключения | 3.5mm |
| Категория товара | Аудіо товари |
| Код | 754440 |
| Подтип | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Тип | Аудіо товари |