



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Professional |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00020719 |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 24V |
| Класс защиты | IP20 |
| Назва | Блок живлення BIOM Professional DC24 250W BPU-24-250 10.5А |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 250 W |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 24V |
| Размер | 215x64x35 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 10.5 A |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 17.92 |