



15 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Світлодіодний модуль BRT COB 2.4W круглий 6500K, 12В, IP65 білий призначений для освітлення або підсвічування в місцях, де необхідна максимальна компактність.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00003877 |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP65 |
| Назва | Світлодіодний модуль BRT COB 2.4W круглий 6500K, 12В, IP65 білий |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розділ | Світлодіодні модулі |
| Размер | 47х30х4 мм |
| Світловий потік, Lm | 250 Lm |
| Потребляемая мощность | 2.4 Вт Вт |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6500 K |
| Ціна | 0.35 |