
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Group_Name | Kamyu KH-06 Hands Free With Mic |
| Аудіо товари | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Бренд | Распродажа |
| Интерфейс подключения | 3.5mm |
| Категория товара | Аудіо товари |
| Код | 720072 |
| Подтип | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Тип | Аудіо товари |
| Цвет | Mix Color |