


162 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Блок живлення OEM LTR-36 відноситься до серії стік-моделей, які призначені для максимально непомітного використання в інтер'єрі. При невеликій ширині і товщині (17 та 18 мм, відповідно), блок живлення має довжину 28 см. Дані вироби активно застосовуються при монтажі світлодіодних стрічок на стелях та у підсвічуванні дзеркал. Блок живлення розрахований на потужність в 36 Вт і працює від змінного струму з напругою 176-265 В. На виході вироби споживач отримує 12 В постійного струму з силою 3 А. Блок живлення має клас захисту IP20 і належить до групи якості «Стандарт». Виробником передбачено виключно пасивне охолодження апарату: корпус виробу виконаний з алюмінію, який добре проводить тепло.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00011678 |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Алюмінієві |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 36W 3А LTR-36 stick |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 36 W |
| Робоча напруга | 175-250 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Размер | 280х17х18 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 3 A |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 3.85 |