



529 ₴
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Professional |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00019664 |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP67 |
| Назва | Блок живлення BIOM Professional DC12 80W WBP-80-12 6,6А герметичний |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 80 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Размер | 155×21×44 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 6.6 A |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 12.60 |