





6 527 ₴
Показати оптові ціниПідвісний світлодіодний лінійний світильник із колекції AVATON є прекрасним прикладом нестандартного підходу до сучасного освітлювального обладнання. Лаконічна форма виробу, використання натуральних матеріалів і високих технологічних рішень дали змогу українському виробнику створити стильний освітлювальний прилад, який однаково ефектно виглядає в житлових і комерційних приміщеннях. Така модель дає змогу розставити світлові акценти, освітити конкретну поверхню або втілити в життя унікальний сценарій для загального освітлення простору.
Характеристики підвісного світильника
Конструкція світлодіодного підвісного світильника AVATON #1002/1 FOREST-36W являє собою дві частини, пов'язані між собою хромованими металевими тросами. Кріпильна планка та корпус світильника виготовлені з сосни, пофарбованої стійким полімером у глибокий коричневий колір. Виріб має гладку глянсову поверхню з чітко вираженою фактурою деревних волокон. Джерелом світла є інтегрований на всій довжині корпусу LED-елемент із високим показником світлового потоку, рівним 2500 Lm, і терміном експлуатації від 30 000 годин. Модель належить до класу енергоефективності А++ і забезпечує м'яке, близьке до природного денного світла, світіння з температурою кольору 4000К. Завдяки розсіювачу світильник правильно розкриває кут освітлення рівний 1200 без ефекту засліплення. Прилад має такі технічні характеристики:
Встановлюється світильник на стелю через дерев'яну кріпильну планку, яка є конструктивною частиною виробу.
Дизайн світильника світлодіодного підвісного AVATON вирізняється строгими прямими лініями та правильною геометричною конфігурацією. Завдяки такому рішенню виріб чудово підходить для сучасних мінімалістичних інтер'єрів, де в пріоритеті чистота форм. Модель займе гідне місце в скандинавському, індустріальному, лофт або хай-тек інтер'єрі.
Ми гарантуємо високу якість на всі товари каталогу Підвісні світильники, і підкреслюємо його наявними в нас сертифікатами та з початку роботи нашого магазину ми отримуємо в основному позитивні відгуки вдячних клієнтів, що рекомендують нас друзьм.
Але в будь-якому разі, на весь товар є гарантія від пів року до 2 років (див.характеристики).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP 20 |
| Виробник | AVATON |
| Висота | 120 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина | 1200 мм |
| Клас якості | Premium |
| Клас енергоефективності | А++ |
| Матеріал корпусу | Сосна |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 165-265 V |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Світловий потік | 2500 Lm |
| Температура світіння | 4000 K |
| Кут свічення | 120° град. |
| Форма | Лінійний |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Ширина | 36 мм |