







6 527 ₴
Показати оптові ціниЕлегантний підвісний лінійний світильник AVATON — це нове слово в концепції сучасних освітлювальних приладів. Модель виготовлена в мінімалістичному дизайні та має лаконічну прямокутну форму з чіткими лініями корпусу. Універсальна конфігурація та гарні світлотехнічні характеристики дають змогу використовувати світильник для будь-яких інтер'єрних рішень у житлових, офісних, торгових і громадських приміщеннях.
Міцний дерев'яний корпус підвісного світлодіодного світильника виготовлений із бука в красивому бурштиновому кольорі з природною фактурою натурального матеріалу. Світлове джерело представлене вбудованим LED-елементом із білим світінням (4000 К) і кутом освітлення 1200. Прилад має такі технічні характеристики:
Полімерний розсіювач вирізняється якісним світловідданням і забезпечує м'яке, розсіяне світіння. Модель належить до класу енергоефективності А++ і має тривалий ресурс роботи — 30000 годин. Конструкція складається з двох основних частин: лінійного світильника з розмірами корпусу 1200х120х36 мм і кріпильної планки, які з'єднані між собою металевими хромованими підвісами.
Завдяки лаконічному дизайну підвісний світильник підвісний світлодіодний AVATON можна використовувати в сучасних інтер'єрах, виготовлених у скандинавському, індустріальному, мінімалістичному, екологічному стилях. Виріб матиме вигідний вигляд у поєднанні з природними матеріалами та декоративними деталями простих геометричних форм. Світильник можна встановлювати як самостійний елемент або в комбінації з іншою підсвіткою.
Ми гарантуємо високу якість на всі товари каталогу Підвісні світильники, і підкреслюємо його наявними в нас сертифікатами та з початку роботи нашого магазину ми отримуємо в основному позитивні відгуки вдячних клієнтів, що рекомендують нас друзьм.
Але в будь-якому разі, на весь товар є гарантія від пів року до 2 років (див.характеристики).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP 20 |
| Виробник | AVATON |
| Висота | 120 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина | 1200 мм |
| Клас якості | Premium |
| Клас енергоефективності | А++ |
| Матеріал корпусу | Літера |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 165-265 V |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Світловий потік | 2500 Lm |
| Температура світіння | 4000 K |
| Кут свічення | 120° град. |
| Форма | Лінійний |
| Колір корпусу | Янтарний |
| Ширина | 36 мм |