

701 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 250мм |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 90 мм |
| Довжина дроту | 800мм |
| Код товару | 3614 |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Розмір упаковки | 57х38х37см |
| Серія | Industrial |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світильника | Стельовий підвісний |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір арматури (підстави) | Жовтогарячий мат +хром |
| Ширина | 360 мм |
| Ширина плафона | 360мм |