

739 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 310мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина плафона | 130мм |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 80 мм |
| Довжина дроту | 800мм |
| Код товару | 0538 |
| Макс потужність лампи | 40w |
| Розмір упаковки | 32х29х28см |
| Серія | Crystal |
| Тип світильника | Стельовий підвісний |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 360мм |