


924 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 320мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Код товару | NL 3260 |
| Загальна довжина від стіни | 75 мм |
| Розмір упаковки | 47х10х7см |
| Серія | Slice |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Світильник настінний |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір арматури (підстави) | Чорний + золото |
| Ширина плафона | 55мм |