







1 386 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 180мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина плафона | 100мм |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 450 мм |
| Код товару | NL 5381-2 |
| Кількість плафонів | 2шт |
| Наявність поворотного механізму | 2шт |
| Розмір упаковки | 50х17х16см |
| Серія | Milan |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Настінний/стельовий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 150мм |