


2 125 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріплення | Планка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 325мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 450 мм |
| Довжина дроту | 800мм |
| Код товару | NL 363738 |
| Кількість плафонів | 3шт |
| Макс потужність лампи | 40w |
| Розмір упаковки | 50х17х16см |
| Серія | Union |
| Тип лампи | G-45 |
| Тип світильника | Стельовий підвісний |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір арматури (підстави) | Чорний + золото |
| Ширина плафона | 50мм |