

5 544 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 7 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250мм |
| Висота плафона | 220мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина плафона | 170мм |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 1200 мм |
| Код товару | NL 22151-7 |
| Наявність поворотного механізму | 7шт |
| Розмір упаковки | 125х25х22см |
| Серія | Diadem |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Ширина | 1350 мм |
| Ширина плафона | 150мм |