



924 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 450 мм |
| Висота плафона | 450мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина плафона | 60мм |
| Код товару | NL 24101-1 |
| Розмір упаковки | 47х10х7см |
| Серія | Vega |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світильника | Світильник настінний |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір арматури (підстави) | Золото муар |
| Ширина | 72 мм |
| Ширина плафона | 72 мм |