

832 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 220мм |
| Висота плафона | 220мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина плафона | 100мм |
| Код товару | 2206 |
| Розмір упаковки | 27х11х11см |
| Серія | Tube |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Світильник настінний |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір арматури (підстави) | Золото муар |
| Ширина | 60 мм |
| Ширина плафона | 60 мм |