




3 326 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріплення | Планка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1180 мм |
| Висота плафона | 110мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 80 мм |
| Довжина дроту | 1000мм |
| Код товару | NL 2450-5 |
| Макс потужність лампи | 40w |
| Наявність поворотного механізму | 5шт |
| Розмір упаковки | 95х20х7см |
| Серія | Tube |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світильника | Люстра підвісна |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір арматури (підстави) | Черный+бронза |
| Ширина | 920 мм |
| Ширина плафона | 50мм |