
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Тип светодиодов | COB |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00022697 |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 320 шт/м шт. |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-COB-320-NW-20 нейтральний білий, негерметичная, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | DC 24V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 24V |
| Размер | 7.2x2 мм |
| Світловий потік, Lm | 1500 Lm |
| Потребляемая мощность | 12 Вт/м Вт |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4000-4500 K |
| Срок службы | 35000 ч |
| Ціна | 2.77 |