



Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Серед незвичайних якостей представлених світлодіодних прожекторів треба окремо виділити:
Вуличне освітлення має бути не тільки яскравим, але й економним. І в такий спосіб на допомогу встигають нові діодні технології. Найкращим представником вищезазначеного типу освітленості вважається представлений LED зовнішній консольний прожектор, а по-простому — ліхтар. Потужність цього прожектора становить 50 W W, що рівномірно вуличним ліхтарем із лампами розжарювання в 500 W. Непроникність і запобіжний корпус LED дорожнього світильника роблять його міцним до фізичних навантажень зовнішнього середовища: потрапляння води, сора всередину світильника. Застосування сучасних компонентів і високоякісне збирання забезпечують надійність і тривалий термін експлуатації вищезазначеного освітлювального виробу.
Зазвичай консольні світильники інсталюють на кронштейни. Вони призначені для освітлення трас і вуличок, виробничих компаній, паркінгів та інших вуличних об'єктів.
Високий ступінь захисту IP65 робить консольний прожектор стійким до зовнішніх впливів навколишнього світу. Для тих, хто мешкає у своєму будинку або на дачі, зовнішній LED прожектор стане ідеальним варіантом освітлення робочих зон, прибудинкових зон, де є підвищена вогкість.
Такий прожектор досить продуктивно вживають для декоративного світла, підсвічування об'єктів і будівель, різних рекламних приладів, бордів, вивісок, монументів, а також у ландшафтному проєкті.
Треба згадати й про таку перевагу цього прожектора, як низьке енергоспоживання: з потужністю в 10 Вт за яскравістю його дозволено созмережити з галогенним прожектором старого зразка аж 100 Ватів!
Наявність сенсорних прожекторів означає заощадження електроенергії.
Якщо ви пересуваєтеся в автотранспорті нічними автомагістралями або прогулюєтеся повітрю вуличками рідного містечка, отримувати насолоду від вулиць та автодоріг вам допоможуть вуличні освітлювальні прилади. Саме завдяки їм ви почуваєтеся безпечно й безтривжно.
Технічні характеристики:
Ми гарантуємо високу якість на всі товари каталогу LED прожектори консольні, і підтверджуємо його наявними в нас сертифікатами та з початку роботи нашого магазину ми отримуємо переважно позитивні відгуки вдячних клієнтів, які рекомендують нас друзьм.
Але в будь-якому разі, на весь товар є гарантія від пів року до 2 років (див.характеристики).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| 10 W | 220 mA |
| 144 W | 80 мм |
| 18 W | Китай |
| 216 W | 115 мм |
| 288 W | 115 мм |
| 48 W | Без бренда |
| 60 W | Китай |
| 72 W | Без пульта |
| 8-18 W | Китай |
| 96 W | Китай |
| IP захист | IP65 |
| Адаптер | Для Led неону 220 V |
| Білий | 40000 час |
| Білий нейтральний | Врізний |
| Білий теплий | от -40 до 60°C |
| Білий холодний | 140 мм |
| Висота | 32 мм |
| Гарантія | 24міс |
| Герметичний | 6 міс |
| Довжина | 293 мм |
| Жовтий | від -25 до 30 °C |
| Заглушка | Для Led-стрічки 220 V |
| Зелений | Без бренда |
| Клас якості | Professional |
| Клас енергоефективності | А+ |
| Червоний | Без бренда |
| Лимонний жовтий | Professional |
| Матеріал корпусу | Сплав алюмінію |
| Метал | Без бренда |
| Монтажна кліпса | Для Led-стрічки 220 V |
| Потужність | 50 W |
| Накладний | Без бренда |
| Жовтогарячий | від -25 до 30 °C |
| Пластик | Без бренда |
| Прозорий | Без бренда |
| Робоча напруга | 110-265 V |
| Ресурс роботи | 40000 час |
| Рожевий | 6 міс |
| З перфорацією | З перфорацією |
| Світловий потік | 6000 Lm |
| Синій | 2 мм |
| Температура світіння | 6000 До |
| Тип діода | SMD |
| Ультратонкий | 12 міс |
| Ультратонкий герметичний | 12 міс |
| Колір світіння | Білий холодний |