
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
PIR-сенсор (інфрачервоний датчик руху) застосовується як вмикач / вимикач освітленості в приміщенні, для автоматичного спостереження за наявністю рухом в зоні його роботи, включаючи або вимикаючи навантаження у вигляді LED-світильника або LED-стрічки на 12В. Можливе застосування модуля і поза профілю з дотриманням перелічених нижче вимог.
Затримка вимкнення становить приблизно 40 секунд. Якщо в зоні спостереження є постійний рух, то вимикач постійно буде включений і вимкнутися через 40 секунд, з моменту припинення руху в зоні знаходження пристрою. Затримка включення становить 2-3 секунди. Пристрій розміщується в сухих внутрішніх приміщеннях або на вулиці, за умови непотрапляння в вікно датчика (на лінзу) прямих або відбитих сонячних променів, або іншого інфрачервоного випромінювання. Дальність спрацьовування в зоні прямої видимості (співвісно з лінзою) - до 5 метрів.
Дальність впевненого спрацьовування в зоні + \ - 60 градусів горизонтально або вертикально до 2-3 метрів.
Датчик не розрізняє день чи ніч однаково спрацьовує при наявності руху в зоні.
Модуль M320 розроблений переважно для застосування в профілях, шириною від 10 мм з додатковою ізоляцією між платою димера і основою профілю за допомогою двостороннього скотча товщиною 1-2 мм. Для кріплення PIRдатчика використовувати двосторонній скотч не менше мінімальної зазначеної товщини, щоб уникнути замикання виступаючих контактів модуля на металеві поверхні.
Модуль поставляється у вигляді готової, налаштованої плати з лінзою Френеля.
Використання різних, в тому числі прозорих матеріалів перед лінзою Френеля може звести нанівець роботу датчика руху.
Мы гарантируем высокое качество на все товары каталога LED сенсоры, и подтверждаем его имеющимися у нас сертификатами и с начала работы нашего магазина мы получаем в основном положительные отзывы благодарных клиентов, рекомендующих нас друзьм.
Но в любом случае, на весь товар есть гарантия от полугода до 2х лет (см.характеристики).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP защита | IP20 |
| Высота | 10 мм |
| Гарантия | 6 мес |
| Длина | 40 мм |
| Класс качества | Professional |
| Мощность | 60 W |
| Рабочее напряжение | 12 V |
| Тип | Датчик движения (PIR) |
| Ток на выходе | 5 А |