



115 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Даний накладний світильник має білий колір і овальну форму. Потужність виробу становить 12 Вт, що еквівалентно 108 Вт у перерахунку на лампу розжарювання. Світильник випромінює світловий потік у 1080 лм, забезпечуючи світловіддачу у 90 лм/Вт і кути розльоту променів до 120°. Відтінок світіння – холодний, що відповідає кольоровій температурі 6000 К, індекс передачі кольору – 70 одиниць. Напруга живлення – 185-265 В, клас захисту – IP65.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾70 |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 168х70х46 |
| Еквівалентна потужність | 108 W |
| Класс защиты | IP65 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Материал арматуры | Пластик |
| Материал корпуса | Пластикові |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Мощность | 12 W |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Световая отдача | 90 Lm/W лм/Вт |
| Световой поток | 1080 Lm |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 6000 K (Холодний білий) |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD |
| Тип управления | - |
| Форма плафона | Овал |
| Форма светильника | Овальні |