



103 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Цей накладний світлодіодний світильник має потужність 9 Вт, що еквівалентно 81 Вт для лампочки розжарювання. Він випромінює холодне світло з колірною температурою 6000 К. Виріб має овальну форму, розсіювач матовий і пофарбований у білий колір. Напруга живлення становить 185-265 В, світловий потік – 810 лм, а світлова віддача – 90 лм/Вт. Кути світіння доходять до 120°, а індекс передачі кольору дорівнює 70 одиниць. Клас захисту пристрою – IP65.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾70 |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 168х70х46 |
| Еквівалентна потужність | 81 W |
| Класс защиты | IP65 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Материал арматуры | Пластик |
| Материал корпуса | Пластикові |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Мощность | 9 W |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | 185-265 V |
| Световая отдача | 90 Lm/W лм/Вт |
| Световой поток | 810 Lm |
| Спосіб включення | Без выключателя |
| Температура світла | 6000 K (Холодний білий) |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD |
| Тип управления | - |
| Форма плафона | Овал |
| Форма светильника | Овальні |