

88 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00022086 |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 120 шт/м шт. |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-5-2835-120-NW, PCB 5mm, нейтр. білий, негерметична, |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Размер | 5x2 мм |
| Світловий потік, Lm | 1100 Lm |
| Потребляемая мощность | 9 Вт/м Вт |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4000-4500 K |
| Срок службы | 35000 ч |
| Ціна | 2.10 |