


570 ₴
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Professional |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00023392 |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 24V |
| Класс защиты | IP20 |
| Назва | Блок живлення BIOM Professional DC24 150W BPX-24-150 6А |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 150 W |
| Робоча напруга | AC 180-265 V |
| Розділ | Блоки живлення 24V |
| Размер | 181x50x25 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 6 A |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 13.58 |