

88 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Professional |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00021040 |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 120 шт/м шт. |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-5-2835-120-CW, PCB 5mm, хол. білий, негерметична, 1 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Размер | 5x2 мм |
| Світловий потік, Lm | 1100 Lm |
| Потребляемая мощность | 9 Вт/м Вт |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 7500-8000 K |
| Срок службы | 35000 ч |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Ціна | 2.10 |
| додаткові розділи | Світлодіодні стрічки 12V |